+48 796 141 440  biuro@wsparciespoleczne.pl
  • Polski
  • English
 • [wpa_toolbar]

  07.10.2017 – Szkolenie: Księgowość w podmiotach ekonomii społecznej (projekt OWES)

  07.10.2017 – Szkolenie: Księgowość w podmiotach ekonomii społecznej (projekt OWES)

          nagłówek_owes                ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNE SZKOLENIE

  KSIĘGOWOŚĆ W PODMIOTACH EKONOMII SPOŁECZNEJ

   

  Szkolenie dedykowane jest organizacjom pozarządowym zarejestrowanym na terenie jednego z powiatów: poddębickiego, łęczyckiego, kutnowskiego, łowickiego, brzezińskiego, zgierskiego, skierniewickiego, które prowadzą działalność odpłatną lub gospodarczą.

   

  Szkolenie odbędzie się  7 października 2017 roku w godzinach 9.00 – 16.00

  w Hotelu BOUTIQUE HOTEL’S I

  ul. Milionowa 25,
  93-193 Łódź

   

   

  calculator-and-pen-on-document

  Zajęcia pozwolą uporządkować wiedzę z zakresu prawnych aspektów funkcjonowania organizacji pozarządowej prowadzącej działalność odpłatną i nieodpłatną, pokażą jak księgować przychody z poszczególnych źródeł, przedstawią obowiązki PES w obszarze rachunkowości.

  Szczegółowych informacji na temat szkolenia udziela Pani Agata Kłos- animatorka lokalna pod numerem telefonu 510 048 638 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej aklos@wsparciespoleczne.pl

  Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go do dnia 3 października 2017r.do godz. 16.00 na adres mailowy: aklos@wsparciespoleczne.pl lub dostarczenie w formie papierowej do biura projektu (Stowarzyszenie Wsparcie Społeczne „Ja-Ty-My”, Łódź, ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 71/73.

  Uczestnikom szkolenia zapewniamy smaczny obiad, zaświadczenie o ukończeniu szkolenia, materiały szkoleniowe, dla chętnych dalsze konsultacje indywidualne z doradcą księgowym, biznesowym lub prawnym.

  Szkolenie organizowane jest w ramach projektu”OWES- wsparcie społeczne ekonomii społecznej” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Poddziałania IX.3.1 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego.