+48 796 141 440  biuro@wsparciespoleczne.pl
  • Polski
  • English
 • [wpa_toolbar]

  Wydarzenia w Warsztacie Terapii Zajęciowej w Sochaczewie

  Wydarzenia w Warsztacie Terapii Zajęciowej w Sochaczewie

  W dniu 28 września 2021 roku Warsztat Terapii Zajęciowej prowadzony przez nasze Stowarzyszenie miał zaszczyt gościć Czcigodnego Biskupa Andrzeja Dziubę w asyście Ks. Proboszcza Parafii Św. Józefa Robotnika Józefa Staszewskiego.
  Wizyta ta odbyła się we wtorkowy poranek w bardzo życzliwej i podniosłej atmosferze. Szanowni goście zostali przywitani przez  Zastępce Prezesa Stowarzyszenia Wsparcie Społeczne „Ja-Ty-My” Dariusza Krajewskiego i Kierownika WTZ Piotra Pętlaka. Następnie uczestnicy WTZ z pracowni ogólnorozwojowej przedstawili 10 zasad Kardynała Stefana Wyszyńskiego.
  Biskup pobłogosławił całą społeczność Stowarzyszenia i Warsztatu oraz opowiedział o wierze i szacunku. Jego ekscelencja odniósł sie do nazwy Stowarzyszenia ” Ja-Ty-My” i powiedział, że to właśnie MY tworzymy razem wspólnotę. Zwiedził też pracownie, gdzie przywitał i porozmawiał z każdym uczestnikiem.
  To było bardzo wyjątkowe spotkanie, pełne przemyśleń i zadumy. Biskup otrzymał na pamiątkę tej niezwykłej wizyty ręcznie haftowany obraz. Na długo pozostanie ono w naszej pamięci.