+48 796 141 440  biuro@wsparciespoleczne.pl
  • Polski
  • English
 • [wpa_toolbar]

  Poszukujemy opiekunów/opiekunek

  Poszukujemy opiekunów/opiekunek

  Stowarzyszenie Wsparcie Społeczne „Ja-Ty-My” w związku z realizacją projektu „Centrum Usług Środowiskowych dla Powiatu Poddębickiego” w ramach Poddziałania IX.2.1 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko Opiekun/Opiekunka.

  Do zadań Opiekuna/Opiekunki będzie należało:
  1. pomoc w zaspokajaniu codziennych potrzeb życiowych podopiecznego;
  2. opieka higieniczna;
  3. pielęgnacja zalecona przez lekarza, która obejmuje czynności pielęgnacyjne wynikające z przedłożonego zaświadczenia lekarskiego lub dokumentacji medycznej, uzupełniające w stosunku do pielęgniarskiej opieki środowiskowej;
  4. zapewnienie kontaktów z otoczeniem;

  Wymagania:
  1. posiadanie kwalifikacji do wykonywania jednego z zawodów: opiekun środowiskowy, AON, pielęgniarz, opiekun osoby starszej, opiekun medyczny, opiekun kwalifikowany w domu pomocy społecznej;
  lub,
  2. posiadanie doświadczenie w realizacji usług , w tym zawodowe, wolontariacie lub osobiste wynikające z pełnienia roli opiekuna faktycznego prawnego i odbycie m.in. 80 godzinnego szkolenie z zakresu realizowanej usługi, w tym udzielanie pierwszej pomocy lub pomocy przedmedycznej.

  Oferujemy:
  * Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie;
  * Pracę pełną wyzwań w dynamicznym zespole;
  * Perspektywy rozwoju zawodowego;
  * Pracę w wymiarze 80 godzin miesięcznie;
  * Atrakcyjne wynagrodzenie;

  Miejsce pracy:
  Poddębice/powiat poddębicki.

  Osoby zainteresowane pracą na tym stanowisku prosimy o przesłanie CV na adres praca@wsparciespoleczne.pl w terminie do 23.12.2021r.

  W tytule wiadomości wpisując: „Opiekun/Opiekunka”.
  Do ofert prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie Wsparcie Społeczne „Ja-Ty-My” w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.” Oferty bez powyższego oświadczenia nie będą przez nas rozpatrywane.

  W razie pytań prosimy o kontakt z Dariuszem Krajewskim: e-mail: praca@wsparciespoleczne.pl, tel. 796141440
  Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.