+48 796 141 440  biuro@wsparciespoleczne.pl
  • Polski
  • English
 • [wpa_toolbar]

  Wyniki konkursu w kategorii „Najlepszy PES 2021” oraz „Osobowość roku 2021”

  Wyniki konkursu w kategorii „Najlepszy PES 2021” oraz „Osobowość roku 2021”

   

   

  Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu ogłoszonego na początku września 2021. Spośród otrzymanych zgłoszeń wybieraliśmy tytuły w dwóch kategoriach:

  – Najlepszy PES 2021

  – Osobowość roku 2021

  Z przyjemnością informujemy iż otrzymaliśmy 24 zgłoszenia nie tylko od samych PES ale również od osób, które dostrzegły organizacje w swoim środowisku i postanowiły docenić ich codzienną aktywność społeczną i  obywatelską.

  W kategorii Najlepszy PES roku 2021 zwyciężyła Fundacja Tradycja od Kuchni – organizacja działająca na terenie powiatu Zgierskiego.

  W kategorii Osobowość roku, komisja przyznała tytuł Panu Radosławowi Saczukowi –  przedsiębiorcy społecznemu, który realizuje działania w Kutnie.

  Dziękujemy wszystkim, którzy poświęcili czas na przygotowanie informacji o kandydatach – dzięki uważności na otaczające nas dobro inicjatywy jakie nas otaczają mogą rozkwitać!

   

  logo_proolofo-podstawowe.kolor_

   

   

   

   

   

   

  Działanie realizowane w ramach projektu  “Wsparcie działań misyjnych i rozwoju Stowarzyszenia poprzez wzmocnienie potencjału technicznego” finansowanego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030.