+48 796 141 440  biuro@wsparciespoleczne.pl
  • Polski
  • English
 • [wpa_toolbar]

  Zapytanie ofertowe w sprawie przedstawienie oferty cenowej na organizację techniczną seminarium antydyskryminacyjnego w związku z realizacją projektu pn. „TRANSFER: innowacyjny program przeniesienia usług psychiatrycznych z instytucji do środowiska. II etap – testowanie modelu”

  Zapytanie ofertowe w sprawie przedstawienie oferty cenowej na organizację techniczną seminarium antydyskryminacyjnego w związku z realizacją projektu pn. „TRANSFER: innowacyjny program przeniesienia usług psychiatrycznych z instytucji do środowiska. II etap – testowanie modelu”

  Stowarzyszenie Wsparcie Społeczne „Ja-Ty-My” w związku z realizacją projektu pn. „TRANSFER: innowacyjny program przeniesienia usług psychiatrycznych z instytucji do środowiska. II etap – testowanie modelu” z dniem 22 listopada 2018 r. zwraca się z uprzejmą prośbą o przedstawienie oferty cenowej na:

  Organizację techniczną seminarium antydyskryminacyjnego dla min.100 uczestników polegającą na organizacji i realizacji wydarzenia w postaci plenerowych obchodów Światowego Dnia Osób Niepełnosprawnych wraz z seminarium inaugurującym współpracę partnerską na rzecz realizacji projektu TRANSFER ze szczególnym uwzględnieniem aktywizacji zawodowej osób chorujących psychicznie, które ma odbyć się w dniu 03.12.2018 r., w godzinach 12.00-16.00, obejmującej:

  1. Zabezpieczenie sprzętu oraz pełną obsługa audio-wizualna (zapewnienie nagłośnienia, rzutników, ekranów projekcyjnych, komputerów, obsługa techniczna w/w sprzętu podczas seminarium)
  1. Projekt i wykonanie konstrukcji drewnianej ze zwojem papieru czerpanego, jako symbolicznej Deklaracji na Rzecz Wspierania Osób Chorujących Psychicznie w Regionie Łódzkim, którą podpiszą wszyscy uczestnicy imprezy plenerowej
  1. Pełny wystrój pomieszczenia do realizacji seminarium wraz z transportem technicznym (dekoracje oraz wyposażenie sali seminaryjnej: krzesła, stoliki, aranżacja stołów itp. w zależności od potrzeb)
  1. Pełny zakres usług porządkowych w pomieszczeniach seminaryjnych (sprzątanie i wywóz śmieci po wydarzeniu)
  1. Zapewnienie cateringu dla uczestników seminarium wraz z pełną obsługą cateringową w postaci:
  1. a) przerwy kawowej obejmującej następujące menu:

  – Kanapki z łososiem, kanapki z wędliną

  – Dwa rodzaje ciast (sernik, jabłecznik)

  – Napoje zimne (woda gazowana i niegazowana)

  – Napoje ciepłe (kawa i herbata)

  – Owoce (jabłka, mandarynki, pomarańcze, winogrona).

  1. b) przerwy lunchowej obejmującej następujące menu:

  – Krem z dyni

  – Puree ziemniaczane, filet z kurczaka, surówka.

   

  Oferty cenowe należy składać do dnia 30 listopada 2018 roku do godziny 16:00 w wersji elektronicznej drogą mailową na adres: sekretariat@wsparciespoleczne.pl lub w formie papierowej osobiście lub pocztą na adres: Stowarzyszenie Wsparcie Społeczne „Ja-Ty-My”, ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 71/73, 90-558 Łódź (godzinach pracy Stowarzyszenia od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16).