+48 796 141 440  biuro@wsparciespoleczne.pl
  • Polski
  • English
 • [wpa_toolbar]

  Szacowanie wartości cenowej szkoleń i kursów rozwijające kwalifikacje i kompetencje dla nowozatrudnionych pracowników w PES przekształcających się w PS (projekt ŁOWES)

  Szacowanie wartości cenowej szkoleń i kursów rozwijające kwalifikacje i kompetencje dla nowozatrudnionych pracowników w PES przekształcających się w PS (projekt ŁOWES)

  logo-kolor-owes-góra

  W związku z realizacją projektu „Łódzki Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej” w ramach Poddziałania IX.3.1 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Stowarzyszenie Wsparcie Społeczne „Ja-Ty-My” zwraca się z prośbą o przedstawienie szacunkowych kosztów realizacji zamówienia pn „Szkolenia i kursy rozwijające kwalifikacje i kompetencje dla nowozatrudnionych pracowników w Podmiotach Ekonomii Społecznej (PES) i Przedsiębiorstwach Społecznych (PS)”.

  Łącznie szkolenia zaplanowano dla 35 osób, w tym 15 osób w ramach zadania 3 (nowozatrudnieni pracownicy w Podmiotach Ekonomii Społecznej) i 20 osób w ramach zadania 4 (nowozatrudnieni pracownicy w Przedsiębiorstwach Społecznych). Termin realizacji szkoleń powinien nastąpić nie później niż do końca maja 2020 r. w terminie zgodnym z zapotrzebowaniem na terenie Polski.

  Tematyka szkoleń i ilość osób zgodnie z badaniem potrzeb podmiotów objętych wsparciem:
  1) Kurs baristy – 3 osoby,
  2) Obsługa klienta – 7 osób,
  3) Techniki sprzedaży – 6 osób,
  4) Marketing internetowy – 4 osoby,
  5) Zarządzanie oświatą – 2 osoby,
  6) Kadry i płace – 6 osób,
  7) Kurs tworzenia stron internetowych – 3 osoby,
  8) Język angielski – 4 osoby.
  Oferty cenowe należy składać do dnia 03.10.2019 roku do godz. 12:00 w wersji elektronicznej drogą mailową na adres: sekretariat@wsparciespoleczne.pl lub w formie papierowej osobiście lub pocztą na adres: Stowarzyszenie Wsparcie Społeczne „Ja-Ty-My”, ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 71/73, 90-558 Łódź (w godzinach pracy Stowarzyszenia od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16).

   

   

  ciąg dolny