+48 796 141 440  biuro@wsparciespoleczne.pl
    • Polski
    • English
  • [wpa_toolbar]

    Poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko Specjalista ds. obsługi finansowej projektów

    Stowarzyszenie Wsparcie Społeczne „Ja-Ty-My” poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko: Specjalista ds. obsługi finansowej projektów

    Miejsce pracy: Łódź

    GŁÓWNE ZADANIA REALIZOWANE NA STANOWISKU PRACY:

    • prowadzenie dokumentacji finansowej projektów,
    • współpraca z partnerami uczestniczącymi w realizacji projektów w zakresie rozliczania ponoszonych przez nich wydatków,
    • współpraca z instytucjami pośredniczącymi w kwestiach związanych z rozliczaniem wydatków w ramach projektów,
    • bieżąca współpraca z zespołem.

    OCZEKIWANIA:

    • wykształcenie wyższe,
    • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Word, Excel),
    • doświadczenie w obsłudze projektów unijnych,
    • dobra znajomość obsługi systemu SL 2014,
    • dobra organizacja czasu pracy,
    • dokładność i samodzielność,
    • chęć uczenia się i podnoszenia swoich kwalifikacji.

    OFERUJEMY:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę (pełny etat),
    • pracę pełną wyzwań w dynamicznym zespole,
    • perspektywy rozwoju zawodowego,
    • współrealizację dużych, ciekawych projektów.

    Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie ofert zawierających CV do dnia 17 lipca 2020 r. na adres e-mailowy: dkrajewski@wsparciespoleczne.pl  (z tytułem wiadomości: Specjalista ds. obsługi finansowej projektów) bądź na adres siedziby: Stowarzyszenie Wsparcie Społeczne „Ja-Ty-My”; ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 71/73, 90-558 Łódź (z dopiskiem: Specjalista ds. obsługi finansowej projektów).

    Do ofert  prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie Wsparcie Społeczne „Ja-Ty-My” w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.” Oferty bez powyższego oświadczenia nie będą przez nas rozpatrywane.

    W razie pytań prosimy o kontakt z Dariuszem Krajewskim, e-mail: dkrajewski@wsparciespoleczne.pl, tel. 796 14 14 40.

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.