+48 796 141 440  biuro@wsparciespoleczne.pl
    • Polski
    • English
  • [wpa_toolbar]

    Poszukujemy kandydatów na stanowisko FIZJOTERAPEUTA/REHABILITANT

    Ciąg unijny

    Stowarzyszenie Wsparcie Społeczne „Ja-Ty-My” z siedzibą w Łodzi w związku z realizacja projektu Zakład Aktywności Zawodowej „Ja-Ty-My” filia w Tuszynie współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego w latach 2014-2020 poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko: Fizjoterapeuta/Rehabilitant.

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    •  prowadzenie fizykoterapii, kinezyterapii oraz masaży leczniczych

    WYMAGANIA:

    • Posiadanie wykształcenie wyższe kierunkowe;
    • Posiadanie min. roczne doświadczenie zawodowego ;
    • Mile widziane doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi,
    • Umiejętność nawiązywania kontaktów interpersonalnych, życzliwość, otwartość, asertywność.

    OFERUJEMY:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
    • Pracę pełną wyzwań w dynamicznym zespole;
    • Perspektywy rozwoju zawodowego;
    • Współrealizację dużych, ciekawych projektów.

    Miejsce pracy: Tuszyn

    Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie ofert zawierających CV do dnia 7 czerwca 2020 r. na adres e-mail: zaztuszyn@wsparciespoleczne.pl (z tytułem wiadomości: fizjoterapeuta/rehabilitant) bądź na adres siedziby: Stowarzyszenie Wsparcie Społeczne „Ja-Ty-My”; ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 71/73, 90-558 Łódź (z dopiskiem: fizjoterapeuta/rehabilitant).

    Do ofert prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.” Oferty bez powyższego oświadczenia nie będą przez nas rozpatrywane.

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.