+48 796 141 440  biuro@wsparciespoleczne.pl
  • Polski
  • English
 • [wpa_toolbar]

  Ogłaszamy konkurs na pakiet rozwojowy „Aktywator społeczny” w 2017 r. (projekt OWES)

  Ogłaszamy konkurs na pakiet rozwojowy „Aktywator społeczny” w 2017 r. (projekt OWES)

  AS_2017

   

  Ogłaszamy drugą edycję konkursu „Aktywator społeczny” o przyznanie pakietu rozwojowego w wysokości 3 000 zł. Do udziału zapraszamy:

  organizacje mające siedzibę na terenie jednego z następujących powiatów: brzezińskiego, kutnowskiego, łęczyckiego, łowickiego, poddębickiego, skierniewickiego, miasta Skierniewice, zgierskiego oraz prowadzące działalność na terenie jednego lub kilku z wyżej wymienionych powiatów województwa łódzkiego,

  grupy nieformalne, składające się minimum z 3 osób fizycznych w rozumieniu przepisów KC uczące się/pracujące/zamieszkujące na terenie jednego z następujących powiatów: brzezińskiego, kutnowskiego, łęczyckiego, łowickiego, poddębickiego, skierniewickiego, miasta Skierniewice, zgierskiego oraz prowadzące działalność na terenie jednego lub kilku z wyżej wymienionych powiatów województwa łódzkiego.

   

  Szczegóły konkursu wraz z informacjami na temat kwalifikowalności podmiotów ubiegających się o wsparcie oraz wydatków w ramach pakietu rozwojowego znajdują się w regulaminie konkursu.
  Na zgłoszenia czekamy do dnia 13 czerwca 2017 r. do godz. 16:00.

  Zapraszamy do kontaktu w przypadku pytań pod numerem telefonu 796 14 14 40 lub za pośrednictwem e-maila: mwlazlak@wsparciespoleczne.pl
  Dokumenty:
  Pakiet rozwojowy OWES regulamin

  Pakiet rozwojowy_OWES_wniosek_PES

  Pakiet rozwojowy_OWES_wniosek_grupa nieformalna