+48 796 141 440  biuro@wsparciespoleczne.pl
    • Polski
    • English
  • [wpa_toolbar]

    Poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko: kierownik Zakładu Aktywności Zawodowej w Łowiczu

    Stowarzyszenie Wsparcie Społeczne „Ja-Ty-My” z siedzibą w Łodzi, w związku z realizacją nowych działań poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko: kierownik Zakładu Aktywności Zawodowej w Łowiczu.

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • kierowanie działalnością Zakładu Aktywności Zawodowej działającego w branży gastronomicznej,
    • sprawne koordynowanie działalności w oparciu o aktualny preliminarz wydatków i harmonogram,
    • planowanie, delegowanie i rozliczanie zadań zlecanych podległemu personelowi,
    • monitoring postępu rzeczowo i finansowego,
    • zarządzanie ryzykiem,
    • przygotowanie rozliczeń związanych z aktualnym preliminarzem wydatków,
    • opracowywanie preliminarzy wydatków oraz okresowych planów działania,
    • promocja działalności Zakładu Aktywności Zawodowej,
    • kontakt z Regionalnym Centrum Polityki Społecznej i innymi instytucjami,
    • kreowanie pozytywnego wizerunku Zakładu Aktywności Zawodowej,
    • bieżąca współpraca z zarządem i personelem.

    WYMAGANIA:

    • 3-letnie doświadczenie zawodowe (w tym min. 1 rok doświadczenia w zarządzaniu zespołami lub prowadzeniu działalności gospodarczej) – warunek konieczny,
    • rekomendacje poświadczające osiągnięcia zdobyte w pracy zawodowej,
    • doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi,
    • znajomość zasad realizacji projektów finansowanych ze środków PFRON,
    • umiejętność zarządzania podległym personelem,
    • wiedza i umiejętności z zakresu zarządzania projektami,
    • doświadczenie we współpracy z organizacjami pozarządowymi i podmiotami ekonomii społecznej,
    • mile widziane doświadczenie zawodowe w zakresie problematyki ekonomii społecznej, w szczególności związane z aktywizacją zawodową i społeczną osób niepełnosprawnych,
    • wykształcenie wyższe.

    OFERUJEMY:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • pracę pełną wyzwań w dynamicznym zespole,
    • perspektywy rozwoju zawodowego,
    • współrealizację dużych, ciekawych projektów.

    Miejsce pracy: Łowicz i województwo łódzkie.

    Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie ofert zawierających CV oraz krótki list motywacyjny do dnia 12 sierpnia  2018 r. na adres e-mailowy: dkrajewski@wsparciespoleczne.pl (z tytułem wiadomości: Kierownik ZAZ) bądź na adres siedziby: Stowarzyszenie Wsparcie Społeczne „Ja-Ty-My”; ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 71/73, 90-558 Łódź (z dopiskiem: Kierownik ZAZ).

    Do ofert  prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.” Oferty bez powyższego oświadczenia nie będą przez nas rozpatrywane.

    W razie pytań prosimy o kontakt z Dariuszem Krajewskim, e-mail: dkrajewski@wsparciespoleczne.pl, tel. 607 11 77 02. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.