+48 796 141 440  biuro@wsparciespoleczne.pl
    • Polski
    • English
  • [wpa_toolbar]

    Poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko: Kierownik Zakładu Aktywności Zawodowej w Łowiczu

    Stowarzyszenie Wsparcie Społeczne „Ja-Ty-My” poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko: Kierownik Zakładu Aktywności Zawodowej.

    MIEJSCE PRACY:

    Łowicz

    GŁÓWNE ZADANIA REALIZOWANE NA STANOWISKU PRACY:

    – kierowanie działalnością Zakładu Aktywności Zawodowej prowadzącego działalność produkcyjno-usługową w branży gastronomicznej,

    – organizowanie i nadzorowanie administracyjnej, finansowej i gospodarczej obsługi Zakładu;

    – planowanie, delegowanie i rozliczanie zadań zlecanych podległemu personelowi;

    – podejmowanie działań zapewniających realizację celów i zadań Zakładu w sposób zgodny z prawem, efektywny, oszczędny i terminowy;

    – zarządzanie ryzykiem;

    – nadzór nad prawidłowym i sprawnym funkcjonowaniem jednostki oraz dbałość o wysoką jakość świadczonych usług i ich skuteczność;

    – promocja działalności Zakładu Aktywności Zawodowej;

    – bieżąca współpraca z zarządem i personelem.

    OCZEKIWANIA:

    – minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe (w tym min. 1 rok doświadczenia w zarządzaniu zespołami lub prowadzeniu działalności gospodarczej)

    – doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi,

    – znajomość zasad realizacji projektów finansowanych ze środków PFRON,

    – znajomość Ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych,

    – znajomość Rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 17 lipca 2012 r. w sprawie zakładów aktywności zawodowej,

    – umiejętność zarządzania podległym personelem,

    – wiedza i umiejętności z zakresu zarządzania projektami,

    – doświadczenie we współpracy z organizacjami pozarządowymi i podmiotami ekonomii społecznej,

    – wykształcenie wyższe;

    – wysoka kultura osobista;

    – mile widziane doświadczenie zawodowe w zakresie problematyki ekonomii społecznej, w szczególności związane z aktywizacją zawodową i społeczną osób niepełnosprawnych.

    OFERUJEMY:

    – stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę (pełny etat),
    – pracę pełną wyzwań w dynamicznym zespole,
    – perspektywy rozwoju zawodowego,
    – współrealizację dużych, ciekawych projektów.

    Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie ofert zawierających CV do dnia 20 listopada 2020 r. na adres e-mailowy: praca@wsparciespoleczne.pl (z tytułem wiadomości: Kierownik Zakładu Aktywności Zawodowej bądź na adres siedziby: Stowarzyszenie Wsparcie Społeczne „Ja-Ty-My”; ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 71/73, 90-558 Łódź (z dopiskiem: Kierownik Zakładu Aktywności Zawodowej).

    Do ofert prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie Wsparcie Społeczne „Ja-Ty-My” w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.” Oferty bez powyższego oświadczenia nie będą przez nas rozpatrywane.

    W razie pytań prosimy o kontakt z Dariuszem Krajewskim, e-mail: praca@wsparciespoleczne.pl, tel. 796 14 14 40.

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

    Zdjęcie1