+48 796 141 440  biuro@wsparciespoleczne.pl
  • Polski
  • English
 • [wpa_toolbar]

  Aktualności ŁTES 2018

  trophy-3457987_1920

  Plebiscyt na Najlepsze Przedsiębiorstwo Społeczne Łódzkich Targów Ekonomii Społecznej 2018

   

  Zachęcamy uczestników Łódzkich Targów Ekonomii Społecznej do udziału i oddania swojego głosu w Plebiscycie na Najlepsze Przedsiębiorstwo Społeczne Łódzkich Targów Ekonomii Społecznej.

  Głosowanie będzie odbywało się za pomocą specjalnie przygotowanych głosów, które pobrać będzie można na stanowisku Wystawców oraz w namiocie Lidera Łódzkich Targów Ekonomii Społecznej – Stowarzyszenia Wsparcie Społeczne „Ja-Ty-My”. Nagrody zostały również przewidziane dla osób oddających swój głos.

  Poniżej przedstawiamy regulamin plebiscytu. Czekamy na Was!

   

  Regulamin Plebiscytu

  —————————————————————————————————————————————————————————————–

  Gra rodzinna „Znajdź Ducha Ekonomii Społecznej”

   

  Co to jest Ekonomia Społeczna? Zamiast przytaczać mądre definicje będziemy uczyć przez działanie i zabawę. Dzieci wraz z rodzicami będą mieli okazję odkryć znaczenie tych słów biorąc udział w rodzinnej zabawie „Znajdź Ducha Ekonomii Społecznej”.

  Poszukiwania prowadzone będą na Łódzkich Targach Ekonomii Społecznej wśród zebranych tam wystawców. Aby znaleźć przysłowiowego Dycha będzie trzeba wziąć udział w przygotowanych warsztatach oraz porozmawiać z wystawcami. Przyjdźcie i sami przekonajcie się już 9 września w czym może pomóc hawciarstwo i stolarstwo, dlaczego gotowanie pomaga oraz z czego można zrobić łyżki. Dla uczestników gry przewidzieliśmy atrakcyjne nagrody.

   

  Zapraszamy małych i dużych do udziału w dniu 9 września 2018 r. na Łódzkich Targach Ekonomii Społecznej w grze rodzinnej „Znajdź Ducha Ekonomii Społecznej”. Gra realizowana będzie w dwóch edycjach w godzinach 12:00 – 13:30 oraz 14:00 – 15:30.

  Poniżej załączamy Regulamin Gry.

   

  Regulamin

   


  conference-room-768441_1920

  Informacja dla Wystawców uczestniczących w Łódzkich Targach Ekonomii Społecznej

   

  W związku z organizacją Łódzkich Targów Ekonomii Społecznej, Stowarzyszenie Wsparcie Społeczne „Ja-Ty-My” serdecznie zaprasza wszystkich wystawców na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się we wtorek 28.08.2018 r. w siedzibie Stowarzyszenia w Łodzi przy ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 71/73 o godzinie 18.00.

  Na spotkaniu zostaną omówione kwestie:

  – rozmieszczenia stoisk wystawienniczych oraz zasad korzystania z nich,

  – program Targów,

  – zasady gry rodzinnej

  oraz inne sprawy związane z organizacją imprezy.


  photographer-2179204_1920

  Informacja dla Wystawców uczestniczących w Łódzkich Targach Ekonomii Społecznej

   

  W związku z tworzeniem Broszury informacyjno-edukacyjnej, w której znajdą się opisy oraz oferty wszystkich Wystawców zachęcamy do korzystania z usług profesjonalnego fotografa, którego zadaniem jest stworzyć wizualizację zdjęciową marki podmiotu. W pakiecie Wystawy otrzymają zdjęcia portretowe ukazujące czołowych członków podmiotu oraz zdjęcia produktowe oferowanych przedmiotów oraz usług.

  Podmioty zainteresowane skorzystaniem z usługi profesjonalnego fotografa prosimy o kontakt przez formularz elektroniczny najpóźniej do dnia 22 sierpnia br.

  FORMULARZ


  aktywator zwyciestwo kciuki

  Zapraszamy mieszkańców województwa łódzkiego, w tym przedstawicieli organizacji pozarządowych, biznesu, urzędników pracujących z podmiotami ekonomii społecznej oraz lokalnych liderów, do zgłaszania kandydatur osób Przyjaznych Przedsiębiorczości Społecznej, które w Państwa opinii powinny zostać wyróżnione za swoją postawę oraz pracę na rzecz rozwoju przedsiębiorczości społecznej.

  Na Państwa kandydatury, przekazane za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego, czekamy do dnia 24 sierpnia 2018 r.

  Prosimy o przesyłanie kandydatur na adres e-mail: mwlazlak@wsparciespoleczne.pl

  Wspólnie promujmy pozytywne wzorce w obszarze przedsiębiorczości społecznej.

  Formularz zgłoszeniowy