+48 796 141 440  biuro@wsparciespoleczne.pl
  • Polski
  • English
 • [wpa_toolbar]

  Szkolenie „Elektroniczne narzędzia do zarządzania finansami w organizacji” (projekt OWES)

  Szkolenie „Elektroniczne narzędzia do zarządzania finansami w organizacji” (projekt OWES)

  Rozpoczynamy nabór Biznes palów — kopia

  Stowarzyszenie Wsparcie Społeczne „Ja-Ty-My” zaprasza na  bezpłatne szkolenie

  ELEKTRONICZNE NARZĘDZIA
  DO ZARZĄDZANIA FINANSAMI
  W ORGANIZACJI
   
  13 października 2018 (sobota) w godz. 9.00-16.00
  w Łodzi

   

  Na rynku dostępnych jest wiele narzędzi wspomagających codzienną pracę w biurze. Ich liczba rośnie, ale pomimo dużego wyboru, jedna aplikacja wciąż króluje na prywatnych i biurowych komputerach. Jest to narzędzie, które wspiera zarówno procesy decyzyjne, jak i kontrolę finansów w organizacji.
  Zapraszamy na szkolenie wprowadzające w świat Excela i pokazujące w przystępny sposób jak można wykorzystać to narzędzie do zarządzania finansami w organizacji.

  Szkolenie przeznaczone jest dla członków i członkiń stowarzyszeń i fundacji, koordynatorów projektów, asystentów oraz wszystkich osób zainteresowanych rozwinięciem swoich umiejętności w tym obszarze.

  Pamiętajcie, nie stawiamy ograniczeń ze względu na poziom wiedzy o Excelu – każda osoba, która się zgłosi wypełni krótki test w celu zbadania dotychczasowej wiedzy. W czasie szkolenia, pod okiem trenera, każdy z uczestników przygotuje swoje własne szablony pomagające w zarządzaniu lub kontroli finansów w fundacji, stowarzyszeniu lub projekcie.

  Szkolenie przeznaczone jest dla osób indywidualnych i organizacji pozarządowych nieprowadzących działalności gospodarczej z terenu powiatów: poddębickiego, zgierskiego, łęczyckiego, kutnowskiego, skierniewickiego, łowickiego, brzezińskiego oraz miasta Skierniewice.

  Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego  i przesłanie go do dnia 10.10.2018 do godz. 16.00
  na adres mailowy: abukowczyk@wsparciespoleczne.pl lub dostarczenie w formie papierowej do biura projektu: Stowarzyszenie Wsparcie Społeczne „ Ja – Ty – My”  90-558 Łódź, ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 71/73

  Szczegółowych informacji na temat szkolenia udziela doradczyni kluczowa Pani Aleksandra Bukowczyk, pod nr telefonu: 796 14 14 40 

   

  FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

   

  Zapraszamy. Ilość miejsc ograniczona.

  Szkolenie organizowane jest w ramach projektu OWES – „Ja-Ty-My” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Poddziałania IX.3.1 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego.