+48 796 141 440  biuro@wsparciespoleczne.pl
  • Polski
  • English
 • [wpa_toolbar]

  Szacowanie wartości zamówienia na doradztwo sprofilowane pod kątem potrzeb Przedsiębiorstw Społecznych (PS) ( projekt ŁOWES)

  Szacowanie wartości zamówienia na doradztwo sprofilowane pod kątem potrzeb Przedsiębiorstw Społecznych (PS) ( projekt ŁOWES)

  logo-kolor-owes-góra

  W związku z realizacją projektu „Łódzki Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej” w ramach Poddziałania IX.3.1 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Stowarzyszenie Wsparcie Społeczne „Ja-Ty-My” zwraca się z prośbą o przedstawienie szacunkowych kosztów realizacji zamówienia pn „Doradztwo sprofilowane pod kątem potrzeb Przedsiębiorstw Społecznych (PS)”.

  Łącznie doradztwo zaplanowano na 300h, w tym 20h/podmiot. Termin realizacji szkoleń powinien nastąpić nie później niż do końca maja 2020 r. w terminie zgodnym z zapotrzebowaniem na terenie miasta Łodzi.

  Na podstawie wstępnych deklaracji ww. podmiotów określono następujące tematy doradztwa w wysokości 10 godzin dla każdego podmiotu oraz szacunkową ilość podmiotów zainteresowanych daną tematyką:
  1) Doradztwo marketingowe – 15 podmiotów
  2) Doradztwo informatyczne 10 podmiotów
  3) Doradztwo RODO 5 podmiotów,

  Oferty cenowe należy składać do dnia 20.01.2019 roku w wersji elektronicznej drogą mailową na adres: sekretariat@wsparciespoleczne.pl lub w formie papierowej osobiście lub pocztą na adres: Stowarzyszenie Wsparcie Społeczne „Ja-Ty-My”, ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 71/73, 90-558 Łódź (w godzinach pracy Stowarzyszenia od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16).

  ciąg dolny