+48 796 141 440  biuro@wsparciespoleczne.pl
  • Polski
  • English
 • [wpa_toolbar]

  Łowickie Centrum Wsparcia Społecznego zaprasza do udziału w szkoleniach Opiekuna oraz Asystenta Osobistego Osoby Niepełnosprawnej.

  Łowickie Centrum Wsparcia Społecznego zaprasza do udziału w szkoleniach Opiekuna oraz Asystenta Osobistego Osoby Niepełnosprawnej.

  OGŁOSZENIE

   

  Stowarzyszenie Wsparcie Społeczne „Ja–Ty–My”, partner projektu „Łowickie Centrum Wsparcia Społecznego”, w ramach rozwoju specjalistycznych usług dla osób z niepełnosprawnościami zaprasza do udziału w szkoleniach Opiekuna oraz Asystenta Osobistego Osoby Niepełnosprawnej (AOON), które rozpoczną się we wrześniu bieżącego roku. Szkolenia odbędą się w cyklu czterech sesji:

   

  • 23-24.09. – zajęcia wyjazdowe w Domu Pomocy Społecznej w Borówku
  • 25-27.09. – zajęcia w Zakładzie Aktywności Zawodowej ZAZ w Łowiczu
  • 09.- 01.10. – zajęcia w Centrum Kultury, Turystyki i Promocji Ziemi Łowickiej w Łowiczu
  • 10-04.10. – zajęcia w Zakładzie Aktywności Zawodowej ZAZ w Łowiczu

   

  Pozytywne ukończenie cyklu umożliwi współpracę w ramach realizowanego projektu poprzez świadczenie usług społecznych dla niesamodzielnych z powodu niepełnosprawności mieszkańców powiatu łowickiego w formie usług opiekuńczych w miejscu zamieszkania realizowanych przez przeszkolonych Opiekunów w zakresie pomocy w zaspokajaniu codziennych potrzeb życiowych, opieki higienicznej, pielęgnacji oraz zapewnienia kontaktów z otoczeniem (gotowanie, zakupy, sprzątanie, opieka higieniczna, spacery, itp.) jak również w formie usług asystenta osobistego osoby niepełnosprawnej realizowanych przez przeszkolonych Asystentów Osobistych Osób Niepełnosprawnych poprzez wspieranie osób z niepełnosprawnościami w wykonywaniu podstawowych czynności dnia codziennego, niezbędnych do aktywnego funkcjonowania społecznego, zawodowego i edukacyjnego.

   

  Prosimy o kontakt z Biurem projektu, które znajduje się w Łowiczu przy ul. Powstańców 1863 nr 12 („SYNTEX”) pok. 121 parter

  Godziny otwarcia biura: Pon.- pt. 8:00-16:00

  Kontakt: tel. 500 796 195