+48 796 141 440  biuro@wsparciespoleczne.pl
  • Polski
  • English
 • [wpa_toolbar]

  Łódzkie Targi Ekonomii Społecznej

  Łódzkie Targi Ekonomii Społecznej

  lodzkie targi

  Towarzystwo Przyjaciół Niepełnosprawnych oraz Stowarzyszenie Wsparcie Społeczne „Ja-Ty-My” w imieniu organizatorów mają zaszczyt zaprosić przedstawicieli przedsiębiorstw społecznych, organizacji pozarządowych, Ośrodków Wsparcia Ekonomii Społecznej, podmiotów ekonomii społecznej oraz administracji publicznej na  odbywające się w Łodzi, w dniach 22-23 września 2016 r.:

  Łódzkie Targi Ekonomii Społecznej wraz z seminarium

  Podczas udziału w Targach będą Państwo mieli okazję do zaprezentowania swoich usług i wyrobów szerokiemu gronu odbiorców, zarówno z kraju, jak i z zagranicy. Targi i seminarium będą także doskonałą okazją do nawiązania owocnych kontaktów i współpracy z podmiotami ekonomii społecznej zarówno z regionu łódzkiego, jak i spoza niego. Uczestnictwo w seminarium i targach dla wystawców i gości jest nieodpłatne. Wystawcami podczas targów mogą być wyłącznie podmioty z województwa łódzkiego, natomiast do uczestnictwa w tym wydarzeniu zapraszamy przedstawicieli organizacji i instytucji z całego kraju. W celu uzyskania szczegółowych informacji oraz dokonania zgłoszenia, zapraszamy na stronę internetową www.tpn.org.pl lub prosimy o kontakt mailowy: info@tpn.org.pl

  Łódzkie Targi Ekonomii Społecznej oraz Seminarium organizowane przez Towarzystwo Przyjaciół Niepełnosprawnych oraz Stowarzyszenie Wsparcie Społeczne Ja-Ty-My są finansowane ze środków budżetu Województwa Łódzkiego w ramach projektu pt. „Koordynacja i rozwój ekonomii społecznej w województwie łódzkim” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.