+48 796 141 440  biuro@wsparciespoleczne.pl
  • Polski
  • English
 • [wpa_toolbar]

  Business breakfast dla PES

  Business breakfast dla PES

  Jasny Błękitny Moda Facebook Zdjęcie w Tle

  Otwieramy kreatywnie rok 2020, do naszej biznesowej podróży zapraszamy PES oraz przedsiębiorstwa z wolnego rynku i zachęcamy do uczestnictwa w spotkaniach cyklicznych  – zaplanowanych na najbliższe 10 miesięcy.

  Wtorkowe business breakfast – są dedykowane wszystkim przedsiębiorcom, którzy chcą wymieniać się doświadczeniami, wzajemnie inspirować oraz poszukują niekonwencjonalnych rozwiązań do wyzwań jakie przed nimi stoją.

   

  Formuła spotkań jest prosta i  opiera się na utworzeniu grupy wspierających się podmiotów, które systematycznie spotykają się aby omawiać zagadnienia, które są dla nich ważne.

  W czasie pierwszego otwartego spotkania razem z koordynatorem projektu PROO uczestnicy ustalą agendę kolejnych spotkań oraz zmiany osób prowadzących – Ponieważ każde kolejne spotkanie obejmuje swym patronatem inna organizacja.

   

  Dzięki takiej strukturze wszyscy uczestnicy mają szansę nie tylko podzielić się wiedzą, czy zainspirować od innych ale również znaleźć rozwiązanie trapiących ich problemów.

   

  Pierwsze spotkanie odbędzie się już 7.01.2020, zapraszamy Wszystkich serdecznie do niesamowitego miejsca –  Łódzkiego Sejmiku Osób Niepełnosprawnych, który użyczył nam swojej przestrzeni w centrum Łodzi.

  Śniadanie w czasie, którego będzie można skosztować przekąsek ZAZ z Łowicza  rozpocznie się o godzinie 10.00 w galerii przy ul. Piotrkowskiej 17.

   

  W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu:

  tel. 724129104

  pciacka@wsparciespoleczne.pl

  tmusielski@wsparciespoleczne.pl

  kzurek@wsparciespoleczne.pl

  Jasny Błękitny Moda Facebook Zdjęcie w Tle(1)