+48 796 141 440  biuro@wsparciespoleczne.pl
  • Polski
  • English
 • [wpa_toolbar]

  09.09.2017 – szkolenie „Excel dla średniozaawansowanych”

  09.09.2017 – szkolenie „Excel dla średniozaawansowanych”

   

  szkolenie ms excel

   

  Jeśli działasz w organizacji pozarządowej zarejestrowanej na obszarze jednego z powiatów: poddębicki, łęczycki, łowicki, kutnowski, zgierski, brzeziński, skierniewicki, m. Skierniewice i chcesz:

  • sprawniej korzystać z programu MS Excel
  • Poznać „triki” usprawniające codzienną pracę w NGO
  • Zminimalizować nakład pracy konieczny przy sporządzaniu raportów i rozliczeń.

  To szkolenie jest dla Ciebie !!

   

  program szkolenia

  Wszystkim uczestnikom zapewniamy:

  • Serwis kawowy
  • Catering
  • Zaświadczenie uczestnictwa w szkoleniu
  • Dostęp do materiałów w formie elektronicznej

   

   

  Termin szkolenia: 09.09.2017 r.
  Godzina: 09:00 – 16:00
  MiejsceStowarzyszenie Wsparcie Społeczne „Ja-Ty-My”
  28 Pułku Strzelców Kaniowskich 71/73, 90-558 Łódź

   

  Trener: Kamil Stranz:

  Współwłaściciel i założyciel Spółdzielni Socjalnej Varia, analityk danych w przedsiębiorstwach. Kreuje markę Excelonomia, w której uczy jak pozyskiwać, czyścić i analizować dane i jak robić to dobrze. Uczestnicy spotkań, które prowadzi dowiadują się jak tworzyć raporty i automatyzować powtarzalną pracę.

  Ma bogate doświadczenie w pracy z projektem na rozmaitych poziomach. Obszarami, które rozwija najpilniej jest rozliczanie podatków, monitorowanie i ewaluacja projektów, tworzenie i konsultacja procedur wewnątrz organizacji pozarządowych.

  Certyfikaty: Microsoft Office Certified Specialist: Excel 2010 Expert (English).

   

  Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie w nieprzekraczalnym terminie do dnia 04.09.2017 do godz. 16:00 na adres mailowy: mwlazlak@wsparciespoleczne.pl lub dostarczenie w formie papierowej do biura projektu: Stowarzyszenie Wsparcie Społeczne „ Ja  – Ty – My”  90-558 Łódź, ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 71/73
  W szkoleniu może wziąć udział maksymalnie dwóch przedstawicieli jednej organizacji pozarządowej lub przedsiębiorstwa społecznego.
  Szczegółowych informacji na temat szkolenia udziela Pani Małgorzata Wlaźlak – animatorka lokalna, pod numerem telefonu 500 781 076

   

  Szkolenie organizowane jest w ramach projektu „OWES – wsparcie ekonomii społecznej” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Poddziałania IX.3.1 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego.

   

   

  *Szkolenie dedykowane przedstawicielom organizacji pozarządowym prowadzącym działalność odpłatną lub gospodarczą oraz przedsiębiorstw społecznych.

   

  logo góra owes