+48 796 141 440  biuro@wsparciespoleczne.pl
    • Polski
    • English
  • Dostępność online i telefoniczna

    Dostępność online i telefoniczna

    Jesteśmy dostępni online i pod telefonem

    Szanowni Państwo,

    w tym trudnym czasie pozostajemy do Państwa dyspozycji mailowo, bądź telefonicznie, jednocześnie zachęcamy do kontaktu.

     

    Biuro Stowarzyszenia Wsparcie Społeczne „Ja-Ty-My” 

    biuro@wsparciespoleczne.pl

    tel. 796 141 440

     

    Projekt ŁOWES

    Małgorzata Wlaźlak – doradczyni kluczowa biznesowa: mwlazlak@wsparciespoleczne.pl

    Agnieszka Sobczak – doradczyni kluczowa rozwojowa: asobczak@wsparciespoleczne.pl

    Edyta Jędrzejewska – psycholog: ejedrzejewska@wsparciespoleczne.pl

    Maciej Niedźwiedź – indywidualny doradca przedsiębiorstw społecznych: mniedzwiedz@wsparciespoleczne.pl

    Renata Ejtaszewska – indywidualny doradca przedsiębiorstw społecznych: rejtaszewska@wsparciespoleczne.pl

     

    Projekt OWES

    Piotr Sieradzki – doradca kluczowy: psieradzki@wsparciespoleczne.pl

    Małgorzata Piwowarska – animator lokalny: mpiwowarska@wsparciespoleczne.pl

    Artur Orski – animator lokalny: aorski@wsparciespoleczne.pl

    Anna Niedźwiedź – doradczyni biznesowa: aniedzwiedz@wsparciespoleczne.pl

    Aneta Szmigiero – specjalista ds. zamówień publicznych: aszmigiero@wsparciespoleczne.pl

    Jarosław Szwarc – indywidualny doradca przedsiębiorstw społecznych: jszwarc@wsparciespoleczne.pl

    Bogusława Ciechomska – indywidualny doradca przedsiębiorstw społecznych: bciechomska@wsparciespoleczne.pl

    Marta Mieleszkiewicz – doradca kluczowy biznesowy: mmieleszkiewicz@wsparciespoleczne.pl