+48 796 141 440  biuro@wsparciespoleczne.pl
  • Polski
  • English
 • [wpa_toolbar]

  20.05.2017r. – Szkolenie „Tworzenie materiałów graficznych w praktyce”

  20.05.2017r. – Szkolenie „Tworzenie materiałów graficznych w praktyce”

   

  tumblr_mx3tpto69r1st5lhmo1_1280
  • Jeśli jesteś przedstawicielem organizacji pozarządowej prowadzącej działalność odpłatną lub działalność gospodarczą zarejestrowanej na obszarze powiatów: poddębickiego, łęczyckiego, kutnowskiego, łowickiego, zgierskiego, brzezińskiego, skierniewickiego lub z miasta Skierniewice?
  • Chcesz wiedzieć jak samodzielnie tworzyć materiały promocyjne, żeby wyglądały profesjonalnie i były skuteczne?
  • Chcesz usprawnić swoją komunikację z drukarnią, która wykonuje dla Ciebie usługi?

   

  TO SZKOLENIE JEST DLA CIEBIE!

   Termin szkolenia: 20 maja 2017 r.

  Miejsce szkolenia: Łódź, ul. Strzelców Kaniowskich 71/73

  Godzina : 9:00-16:00

  Bez tytułu

  Uczestnikom szkolenia zapewniamy:

  – Materiały szkoleniowe

  – Wyżywienie

  – Zaświadczenie o udziale w szkoleniu

  O trenerze:

  Ireneusz Budzowski – od niemal 10 lat związany z poligrafią. Jako główny grafik w drukarni cyfrowo – offsetowej dogłębnie poznał metody sposoby przygotowania materiałów do druku. Jako późniejszy kierownik w drukarni fleksograficznej posiadł również wiedzę z zakresu innych technologii druku. Od 2013 jako właściciel firmy Novatorium skupia się na tworzeniu witryn internetowych i materiałów reklamowych również na potrzeby Internetu. Przez lata spotkał się z wieloma „chochlikami” które pojawiały się na finalnym wydruku. I to właśnie to doświadczenie będzie nieocenionym wkładem w szkolenie, które ma nauczyć uczestników szkolenia poprawnego przygotowania materiałów do druku.

  Szkolenie stanowi pomoc de minimis dla podmiotów, które kierują na nie swoich przedstawicieli. Prosimy o dostarczenie na szkolenie wypełnioną i podpisaną przez osoby upoważnione umowę o pomoc de minimis. Prosimy również o wypełnienie i dostarczenie wniosku o pomoc de –minimis.

   

  Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o wypełnienie załączonych dokumentów : Umowy Pomoc De Minimis, formularza zgłoszeniowegoPEFSa Instytucjonalnego jak i Formularza informacji przedstawianych przy ubieganiu się o pomoc de minimis i przesłanie w nieprzekraczalnym terminie do dnia 15.05.2017 do godz. 16:00 na adres mailowy: aklos@wsparciespoleczne.pl lub dostarczenie w formie papierowej do biura projektu: Stowarzyszenie Wsparcie Społeczne „ Ja  – Ty – My”  90-558 Łódź, ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 71/73
  W szkoleniu może wziąć udział maksymalnie dwóch przedstawicieli jednej organizacji pozarządowej lub jednostki samorządu terytorialnego.
  Szczegółowych informacji na temat szkolenia udziela Pani Agata Kłos – animatorka lokalna, pod numerem telefonu 510 048 638

  Szkolenie organizowane jest w ramach projektu „OWES – wsparcie ekonomii społecznej” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Poddziałania IX.3.1 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego.