Znajdź nas na facebooku

Polecamy:

"JOBFIRMA jako model pracy z osobami bezrobotnymi 50+"

 

www.jobfirma.pl

www.jobfirma.pl/portal

 

 

Wyszukiwarka

Licznik odwiedzin


 
"Warsztaty Umiejętności Trenerskich" Drukuj

W ramach tworzenia Łódzkiej Szkoły Liderów Ekonomii Społecznej w projekcie „Kurs na ekonomię społeczną”dofinansowanego ze środków PO FIO zaplanowano organizację pierwszego modułu szkoleniowego. W okresie od września do grudnia odbędą się „Warsztaty Umiejętności Trenerskich”. Potrwają 14 dni (112 godzin) szkoleniowych w terminach weekendowych. Ich tematyka obejmie: 

- psychologiczne aspekty pracy trenera (ja jako trener)

- pracę z grupą z elementami dynamiki grupowej

- techniki prowadzenia spotkań

- sztukę prezentacji

- projektowanie warsztatu

- komunikację i sytuacje trudne

- superwizję szkoleniową

Szkolenie skierowane jest do osób, które chciałyby podejmować konkretne inicjatywy z zakresu ekonomii społecznej i posiadają podstawy wiedzy z tej dziedziny.

Dzięki udziałowi w zajęciach uczestnicy zbudują i utrwalą postawy oraz  umiejętności osobiste niezbędne przy prowadzeniu szkoleń, poznają narzędzia i techniki wykorzystywane w pracy trenerskiej oraz sposoby postępowania w trudnych sytuacjach, zdobędą praktyczne doświadczenie konieczne przy realizacji programu szkoleniowego.

Warsztaty będą prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów rekomendowanych przez Stowarzyszenie Trenerów Organizacji Pozarządowych STOP, Stowarzyszenie Centrum Aktywności Lokalnej CAL, Grupę TROP i Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Warsztaty będą odbywały się w sali szkoleniowej w firmie CREATOR, przy

pl. Wolności 12, piętro II.  Pierwsze zajęcia odbędą się w dniach 26-27 września 2009 r. Szczegółowy plan warsztatów zostanie przekazany uczestnikom.

Ilość miejsc jest ograniczona, o przyjęciu zdecyduje kolejność zgłoszeń oraz zasadność zgłoszenia kandydata. Wypełnione formularze zgłoszeniowe dostępne na stronie prosimy nadsyłać pocztą tradycyjną bądź drogą e-mail (skan dokumentu wraz z własnoręcznym podpisem). 

 

Kontakt: Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

 

Formularz zgłoszeniowy 147,50 Kb
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

© 2007 - 2015 Stowarzyszenie Wsparcie Społeczne „Ja-Ty-My” ul. Piotrkowska 17, 90-406 Łódź, tel. +48 426595325 | INTR@NET